Вход
Потребителско име:
Парола:
затвори
Влезте в профила си от Фейсбук
Забравена парола?
Регистрация
Zum Beispiel:
france
bulgaria
germany
арсенал
българия
ПРЕДАВАНИЯ
РЕЙТИНГ БУКМЕЙКЪРИ
РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО
РЕЗУЛТАТИ
ВИДЕО АРХИВ
FAN CLUBS
Вход
Регистрация
Български
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Polski
Português
Русский
Srpski
Türkçe
Українська
ФОРУМ
КОНТАКТИ
New on LiveTV
Акценти от срещата Полша – Турция
Акценти от срещата Йелена Остапенко (Ж) – Зейнеп Сонмез (Ж)
Matches of Your Teams
In order to view this block you have to
да се регистрирате
или
Вход
Best Odds Today
Избрания от вас (или по подразбиране) часови пояс: 7:29 (
UTC +3
)
Как да получите достъп до блокиран LiveTV?
Метод 1: нов домейн
livetv901.me
Метод 2:
подробни инструкции
Метод 3:
LiveTV Facebook
Днес (26 Юни, Петък)
Seattle Orcas – Washington Freedom
4:30 (САЩ. MLC)
Сиэтл Сторм (Ж) – Ню Йорк Либърти (Ж)
5:00 (ЖНБА)
Лас-Вегас Эйсес (Ж) – Даллас Уингз (Ж)
5:00 (ЖНБА)
Парагвай – Австралия
5:00 (Световно първенство)
Турция – САЩ САЩ
5:00 (Световно първенство)
Simulcast
5:00 (Световно първенство)
Rally Greece
9:00 (Световен рали шампионат)
Нова Зеландия – Казахстан
9:30 (Купа на нациите AVC)
Dutch Grand Prix
10:00 (Мото GP)
Women's Series, Ulaanbaatar
10:00 (3x3)
Pro Tour, Shanlo
10:00 (Про Тур)
Уелингтън Сейнтс – Нельсон Джайантс
10:30 (НБЛ)
Тайтнз – Булдогс
11:00 (Австралия. НРЛ)
Formula 3, Spielberg
11:00 (Формула 3)
Женска серия, Поатие
11:00 (3x3)
Gomel – St. Petersburg national team
11:00 (Беларус. Купа)
Rally Greece
11:15 (Световен рали шампионат)
Бентли Гринс (Ж) – Аламейн (Ж)
11:15 (НПЛ Виктория)
GT4 European Series
11:30 (Европейская Серия GT4)
The Women's Amateur Championship
11:30 (Аматьорско първенство)
Покажи всички -
topleague
,
Рождена дата:
22 Декември 1983
Пол:
Мъж
Коментари: 344
Репутация:
0
Не е бил онлайн от дълго време:
Registered 11 Февруари 2010
STEPENWULF2008
(STEPENWULF2008)
20 Юли 2010, 14:30
Про хохлов.
Привыкли утверждать ослы,
Что москали – не Русь, отбросы.
Вот самостийные хохлы –
Они-де, подлинные россы.
На что я, без обиняков,
Без наговоров и комплотов,
Хочу взглянуть во глубь веков,
Чтоб урезонить идиотов.
От россов кровь у киевлян,
Как у блохи от сенбернара.
Не зря любили еть полян
Варяги, шляхта и татары.
Не знает разве, что задрот
С опухшей от сивухи харей,
Как Бусов род ебошил гот
С киношным ником Винитарий.
А дальше – хоть возьми, да брось,
Куда ни кинь – повсюду вилы.
Не через чудь и весь, небось,
Промчалась конница Аттилы.
Ну, а потом принёс злой рок
В Днепровски степи обров тучи.
Обременён, обрыд, оброк –
И до сих пор слова живучи.
Потом, кто только не ходил
На Днепр за данью и рабами
Им, если кто не засадил,
Так лишь верблюд с двумя горбами.
Их ёб хазар и печенег,
И отзвук пляски половецкой
Звучит уже который век
В земле днепровской и донецкой.
Кто только их не видел спин,
Войдя в анналы и аналы.
Олег, Батый и Гедемин
И Алексей наш, свет Михалыч.
Устану всех перечислять
Кто произвёл хохлов, как расу.
Вот потому, ебёна мать,
Средь них так много пи Тарасов.
Eynar
22 Май 2010, 14:53
+
ЦСКА всегда будет первым!
Mark rybakov
19 Април 2010, 21:44
держи+
fa1r
18 Април 2010, 1:00
Хэй Хэй ! -)
Milan1899
14 Април 2010, 6:13
+За ЦСКА! Красно-синий самый сильный!!!
serega40
14 Април 2010, 1:54
+
Vitali86
12 Април 2010, 22:54
Коментарът беше блокиран, защото съдържа обиди.
Покажи коментара
ты на краски клуба посмотри)))) коричнево-белые... унитаз-говно)))) +
Последни публикации във форума
Livetv897.me
Последна публикация 21 от преди дни
In case if LiveTV domain is blocked
Последна публикация 21 от преди дни
Livetv878.me
Последна публикация 51 от преди дни
Реклама в LiveTV
LiveTV Правила
Отиди горе
Found an error?
Let's fix it!
© 2006-2026
LiveTV
. Всички права запазени.
Всички имена на клубове и теливизионни канали, както и лога, принадлежат на съответните собственици.
Привыкли утверждать ослы,
Что москали – не Русь, отбросы.
Вот самостийные хохлы –
Они-де, подлинные россы.
На что я, без обиняков,
Без наговоров и комплотов,
Хочу взглянуть во глубь веков,
Чтоб урезонить идиотов.
От россов кровь у киевлян,
Как у блохи от сенбернара.
Не зря любили еть полян
Варяги, шляхта и татары.
Не знает разве, что задрот
С опухшей от сивухи харей,
Как Бусов род ебошил гот
С киношным ником Винитарий.
А дальше – хоть возьми, да брось,
Куда ни кинь – повсюду вилы.
Не через чудь и весь, небось,
Промчалась конница Аттилы.
Ну, а потом принёс злой рок
В Днепровски степи обров тучи.
Обременён, обрыд, оброк –
И до сих пор слова живучи.
Потом, кто только не ходил
На Днепр за данью и рабами
Им, если кто не засадил,
Так лишь верблюд с двумя горбами.
Их ёб хазар и печенег,
И отзвук пляски половецкой
Звучит уже который век
В земле днепровской и донецкой.
Кто только их не видел спин,
Войдя в анналы и аналы.
Олег, Батый и Гедемин
И Алексей наш, свет Михалыч.
Устану всех перечислять
Кто произвёл хохлов, как расу.
Вот потому, ебёна мать,
Средь них так много пи Тарасов.
ЦСКА всегда будет первым!