Авторизація
Електронна пошта:
Пароль:
закрити
Увійти через facebook
Забули пароль?
Зареєструватися
:
formula
gaa
hockey
futsal
australia
ТРАНСЛЯЦІЇ
РЕЙТИНГ БУКМЕКЕРIВ
ПІДСУМКИ ON-LINE
ВІДЕО АРХІВ
ФАН-КЛУБИ
Увійти
Зареєструватися
Български
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Polski
Português
Русский
Srpski
Türkçe
Українська
ФОРУМ
КОНТАКТИ
Новость часа – Футбол, , 1:03
Милан подпишет Рамуша из ПСЖ за 70 миллионов...
Ігри ваших улюблених команд
Для відображення цього блоку необхідно
пройти реєстрацію
або
авторизуватися
Прогнози ставок на сьогодні
Встановлений час 1:53 (
UTC +3
)
Як зайти на сайт в Україні?
Способ 1: новый домен
livetv901.me
Способ 2:
подробная инструкция
Способ 3:
LiveTV Telegram
Top Events LIVE
Драфт НХЛ
2:00 (НХЛ)
сьогодні (27 червня, субота)
Піт Босс/ФудМакс 250
0:00 (НАСКАР)
Марінерос де Карабобо – Сенадорес де Каракас
0:00 (Венесуела. ЛМБП)
Сан-Жозе до 22 – Васко да Гама до 22
101:56
0:00 (Бразилія. ЛДБ)
Ріо-Кларо до 22 – Інститут Віва Віда до 22
0:00 (Бразилія. ЛДБ)
Галіфакс Уондерерс – Пасіфік
2:1
0:30 (Прем'єр-ліга)
МІ Нью-Йорк – Техас Супер Кінгс
0:30 (США. MLC)
Новорізонтіно – Віла Нова
1:1
1:00 (Бразилія. Серія B)
Карлус Барбоза – Жарагуа
1:00 (Бразилія. ЛНФ)
Відкритий Чемпіонат США
1:00 (Світовий тур BWF)
Сан-Лоренсо – Рівер Плейт
1:0
1:00 (Дивізіон де Онор)
Ла Серна / Зейтуне – Уертас / Уертас
1:30 (Пари)
Піттсбург – Цинциннаті
1:40 (MLB)
Детройт – Х'юстон
1:40 (MLB)
Драфт НХЛ
2:00 (НХЛ)
Жіночий чемпіонат PGA
2:00 (PGA Тур)
Евертон ВМ – Депортес Копіапо
2:00 (Чилі. Кубок)
Касікс де Дистріто – Делфінс де Ла-Гуайра
2:00 (Венесуела. ЛМБП)
Сентурос де Ла-Гуайра – Геррерос де Лара
2:00 (Венесуела. ЛМБП)
Саманес де Арагуа – Лидерес де Міранда
2:00 (Венесуела. ЛМБП)
КТ Юнайтед – Нью-Йорк Сіті II
2:00 (США. MLS Некст Про)
показати всі
Дмитрий Соловьев
,
Дмитрий Соловьев
День народження:
17 травня 1991
Стать:
Чоловіча
коментарів: 0
репутація:
0
давно не був на сайті:
зареєструвався 18 грудень 2011
enisey
24 липня 2012, 20:41
Дане повідомлення заблоковане до показу по причині змісту у ньому образ та нецензурної мови.
Показати повідомлення
http://livetv.ru/team/33_14530_753_enisey_stm/fanclub/
вступайте в фан-клуб !!!!!
fcdynamokyiv
28 травня 2012, 0:45
Опаздываешь с трансляцией
Dmitriy Solovev
5 травня 2012, 22:31
JunkieYEAH Все с вами понятно. Удачи
#WengerOUT
5 травня 2012, 22:16
Дмитрий Соловьев
,Озил - правильно.
Хватит кукарекать.
Dmitriy Solovev
3 травня 2012, 22:19
JunkieYEAH
Dmitriy Solovev
3 травня 2012, 22:19
JunkieYEAH
Если брать правильное произношение с немецкого можно писать и так и так. Такой буквы нет в принципе, как в немецком, поэтому можно писать и Езил. Я привык так.
#WengerOUT
3 травня 2012, 16:49
Дмитрий Соловьев
,да ладно? Озил - это правильно.
just fontaine
3 травня 2012, 2:22
Дмитрий Соловьев
Dmitriy Solovev
3 травня 2012, 2:16
just fontaine
Видно обиженных меренгов.
just fontaine
3 травня 2012, 2:15
+1, не парься,
столько во время матча на ветке еще никого не цитировали ))
Dmitriy Solovev
3 травня 2012, 2:14
just fontaine
Тяжелый был день
just fontaine
3 травня 2012, 2:12
Дмитрий Соловьев
"Всех поздравил с чемпионатом"
ну ты и писатель! ))
Dmitriy Solovev
3 травня 2012, 2:11
just fontaine Ок.
just fontaine
3 травня 2012, 2:08
Комар Антон
нормальный-то нормальный, но стиль у пацана,
как у школьника-троечника при устном ответе на уроке литературы
Dmitriy Solovev
3 травня 2012, 2:05
Да за ошибки я извинился- виноват. Но, блин, но Реал реально сыграл плохо, особенно во втором тайме.
Показати усі коментарі
Друзі
(2)
bookmaker
8ONO8EAUXY
Фан-клуби
(1)
(Футбол)
Скрыть этот рекламный блок
Обговорення на форумі
Кто выиграет ЧМ-2026 ?
останнє повідомлення 1 годин тому
Свинья хиера чурка 2025
останнє повідомлення 12 день тому
???? В данный момент комментарии не работают, ведутся технические работы!
останнє повідомлення 27 день тому
РЕКЛАМА НА LiveTV.ru
Користувацька угода
Інформер для Вашого сайту
Наверх
Found an error?
Let's fix it!
© 2006-2026
LiveTV
. Всі права захищені.
Всі назви та логотипи клубів та каналів належать їх власникам
Хватит кукарекать.
Если брать правильное произношение с немецкого можно писать и так и так. Такой буквы нет в принципе, как в немецком, поэтому можно писать и Езил. Я привык так.
Видно обиженных меренгов.
столько во время матча на ветке еще никого не цитировали ))
Тяжелый был день
"Всех поздравил с чемпионатом"
ну ты и писатель! ))
нормальный-то нормальный, но стиль у пацана,
как у школьника-троечника при устном ответе на уроке литературы